Športová akadémia Trenčianske Teplice

BARAČKA OPEN

BARAČKA OPEN

ŠPORTOVÁ AKADÉMIA Trenčianske Teplice organizuje tenisový turnaj jednotlivcov v kategórii MUŽOV A ŽIEN. 

 

Webkamera LIVE 

 

PROGRAM NA PONDELOK (tretí hrací deň):

 

10:00  ŽENY Finále SLABÁ - KUSÝ (d.č.1.)

10:00  MUŽI Finále GÁLIK - KEBÍSEK (d.č.3.) 

 

Aktuálne hráme:

 

15:00 d.č.2. Začína prvé SF chlapcov ŠOBÁŇ - GÁLIK

14:00 d.č.1. Začína druhé SF žien SLABÁ - KNAPOVÁ 

13:10 d.č.3. Hrabovská - Kusý (začiatok zápasu)

13:00 d.č.2. Bežák - Kebísek (začiatok zápasu)

12:50 d.č.1. Vido - Novanský (začiatok zápasu)

11:50 d.č.3. Rusnák - Gálik (začiatok zápasu)

11:45 d.č.1. Šobáň - Škvarka (prvý set)

11:45 d.č.2. Slabá - Mráziková (prvý set)

 

 

PROGRAM NA ZAJTRA (NEDEĽA):

 

9:00  d.č.1. Šuran - Novanský

9:00  d.č.2. Bežák - Mísař

9:00  d.č.3. Kebísek - Oleš

10:00  Hubeková - Hrabovská 

10:00  Kusy - Veličová

10:00  Janíčková - Knapová

11:15  Mráziková -Slabá

11:15  Šobáň - Škvarka  

11:15  Rusnák - Gálik

12:30  Vido - Novanský

12:30  Bežák - Kebísek

12:30  SF Ženy

13:45  SF Ženy

13:45  SF Muži

13:45  SF Muži

 

PRVÝ HRACÍ DEŇ (sobota): Začiatok turnaja 8:30

 

Aktuálne: Zápasy Šuran vs Novanský, Bežák vs Mísař, Kebísek vs Oleš sa presúvajú na zajtra o 9:00h.

 

Aktuálne sa hrá:

18:50 - d.č.3. Vido vs Melicherík (začiatok - posledný zápas dňa)

18:40 - d.č.2. Gálik vs Lukačovič (začiatok)

17:00 - d.č.1. Drahovzal vs Rusnák (začiatok zápasu)

16:50 - d.č.3. Škvarka vs Pacera (prvý set) 

15:45 - d.č.2. Šobáň vs Gibala (začiatok zápasu)

15:35 - d.č.1. Kebísek vs Šuba (začiatok zápasu)

15:15 - skreč Kinces - víťaz - Šuran

15:15 - d.č.3. Pavur vs Mísař

15:10 - d.č.3. skreč Hadidom - víťaz - Melicherík 

14:00 - d.č.2. Lukačovič vs Rapšík (začiatok zápasu)

13:55 - d.č.3. Slotík vs. Rusnák (prvý set)

13:30 - d.č.1. Hrabovská vs. Kmošková (začiatok zápasu)

12.45 - d.č.2. Švancara vs Gibala (začiatok zápasu)

12:45 - d.č.3. Osusky vs. Škvarka (začiatok zápasu) 

11:55 - d.č.1. Pantelič vs. Mráziková (začiatok zápasu)

11:35 - d.č.3. Tomášová vs. Knapová  (začiatok zápasu)

11:30 - d.č.1. Pavlíková vs. Veličová (druhý set)

            d.č.2. Ftorková vs. Janíčková (prvý set)

 

 

Výsledký zápasov si pozrite tu:

 

ŽENY

 

MUŽI

 

V prípade potreby volajte na t.č. 0903451982

 

S pozdravom

Daniel Ježík, rozhodca / referee

 

13.09.2020 19:18

ĎALŠIE NOVINKY

BARAČKA OPEN

BARAČKA OPEN

13.09.2020

Tu nájdete informácie ohľadne programu tenisového turnaja.

TENISOVÝ NÁBOR DETÍ

TENISOVÝ NÁBOR DETÍ

24.08.2020

Tu sa dozviete všetky informácii o nábore detí na tenis.

TENISOVÝ TURNAJ DORASTENCOV A DORASTENIEK - 11.8. - 13.8.2020

TENISOVÝ TURNAJ DORASTENCOV A DORASTENIEK - 11.8. - 13.8.2020

13.08.2020

Tu nájdete program a rozpis zápasov na druhý hrací deň .