Športová akadémia Trenčianske Teplice

Skupinová časť družstiev v tenise úspešne za nami

Skupinová časť družstiev v tenise úspešne za nami

Prvý májový víkend hrali naše družstvá v Piešťanoch a v Trnave. V sobotu 4.5. hralo zmiešané družstvo do 10 rokov proti TK Kúpele Piešťany. Nemali sme veľké očakávania, pretože Piešťany majú vždy silné družstvá v akejkoľvek kategórii. Avšak naše decká zahrali výborne a nakoniec sme zdolali Piešťany 4:2 na zápasy a skupinu sme vyhrali. Deckám gratulujem a všetkým sa chcem poďakovať za predvedenú hru a bojovnosť v každom jednom zápase. 

 

V nedeľu 5.5. hrali naši mladší žiaci v Trnave. Bohužiaľ nám chýbali hráči a vedeli sme, že ideme do Trnavy s dvojbodovým mankom na zápas. To sme nakoniec nedokázali zvrátiť a prehrali sme 5:1 na zápasy. Aj tak chcem chlapcom pogratulovať za predvedenú hru. Zápasy boli vyrovnané a chalani držali krok s chlapcami, ktorí boli o rok, aj dva starší.

 

V stredu 8.5. počas sviatku sme doma privítali mladších žiakov zo Senice. Tentokrát sme nastúpili v plnej zostave a už od začiatku sme dominovali a nakoniec poľahky zvíťazili 5:1 na zápasy. Škoda tej Trnavy. 

 

Skupinovú časť družstiev by som zhodnotil na výbornú, konečne sa odzrkadlila naša dlhoročná práca. Je vidieť, že decká tenis náramne baví a hrajú ho pre radosť. Čo nás všetkých nesmierne teší. Víťazstva sú odmenou, ktorú si zaslúžia.

 

Pred nami je krátka prestávka a záverečná časť družstiev o umiestnenie. Deckám držím palce a hlavne ostať nohami na zemi.

 

Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii

 

VÝSLEDKY:

 

Zmiešané do 10 rokov

 

Mladší žiaci

09.05.2024 09:31

ĎALŠIE NOVINKY

PARÁDA. Naše decká do 10 rokov skončili na 3. mieste

PARÁDA. Naše decká do 10 rokov skončili na 3. mieste

01.06.2024

Na deň detí 1.6. hrali naše zmiešané družstvá v tenise do 10 rokov o konečné 3-4 miesto.

Skupinová časť družstiev v tenise úspešne za nami

Skupinová časť družstiev v tenise úspešne za nami

09.05.2024

Skupinovú časť družstiev by som zhodnotil na výbornú. Konečne sa odzrkadlila naša dlhoročná práca. Je vidieť, že decká tenis náramne baví a hrajú ho pre radosť. Čo nás všetkých nesmierne teší. Víťazstva sú odmenou, ktorú si zaslúžia.

LETNÉ TENISOVÉ TÁBORY 2024

LETNÉ TENISOVÉ TÁBORY 2024

07.05.2024

Nemáte pre deti program na leto? Chcete, aby vaše deti športovali a naučili sa základom tenisu. Tak skúste náš tábor v krásnom prostredí kúpeľného parku v Trenčianskych Tepliciach.