Športová akadémia Trenčianske Teplice

HOKEJ

Chceš sa stať profesionálnym športovcom?

Poď k nám študovať!

VÍZIA:

Hlavnou myšlienkou tohto projektu je prepojenie tréningovej, súťažnej časti s výchovno-vzdelávacou časťou. Ako klub sa sústreďujeme na „nový začiatok“ a chceme budúcim priaznivcom ľadového hokeja pomôcť znovu „naštartovať“ a vybudovať nové centrum v ktorom vychováme nových adeptov reprezentácie a na Draft NHL.

V horizonte štyroch rokov 2017 - 2021 chceme vyhľadať a prilákať dostatočný počet zverencov – detí, trénerov, priaznivcov, ale aj sponzorov, ktorých chceme presvedčiť, že ide o projekt, do ktorého sa oplatí investovať. Mame v pláne vybudovať stabilné družstvá kadetov a dorastencov, na čele s kvalitným realizačným teamom. Vybudovať systém výchovy hráčov od prípravky až po dorastencov a zapracovávať ho do všetkých družstiev. Vybudovať konkurenčný tím v najvyššej slovenskej súťaži hrať o najvyššie pozície v najvyššej slovenskej súťaži vychovať športovca, pripraveného študovať a hrávať v zahraničných súťažiach (Švédsko, Amerika, Kanada, Rusko).

Prepojenie ŠKOLY a  KLUBU – univerzitný systém vzdelávania v strednej škole, uľahčí následný prechod do zahraničia a zahraničných súťaží a umožní získať štipendium na zahraničných univerzitách.

"Žiadny zápas nesmiete vzdať.
A to ani keď práve prehrávate"

JAROMÍR JÁGR

MATERIÁLNO TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE:

HOKEJOVÁ ARÉNA:

Náš hokejový team bude pôsobiť v modernej HOKEJOVEJ ARÉNE Brumov-Bylnice / CZ. Aréna s ľadovou plochou, tribúnou, presklenou reštauráciou, ubytovaním, šatňami pre hráčov, trénerov, školiacou miestnosťou, je určite najväčším lákadlom a svojím komplexným zázemím prevyšuje štandard extraligových klubov. Okrem toho sa v areáli nachádza strelnica pre nácvik streľby, skatemil pre zdokonaľovanie si korčuliarskych zručností, atletický ovál, telocvičňa, posilňovňa a bazén.

HOKEJOVÁ ARÉNA:

Hráč dostane helmu s košíkom, rukavice, nohavice, kompozitové hokejky, veci na trénovanie, tričko a krátke nohavice s logom klubu, teplákové súpravy s logom klubu (na vypožičanie). Hráči budú mať k dispozícii brúsenie korčuli.

ĎLAŠIE SLUŽBY:

Tréningový proces bude vedení aj minimálne v jednom cudzom jazyku. Po každej tréningovej jednotke sa hráčom budú prať veci na trénovanie. V komplexe sa nachádza fyzioterapeut a doktor. v prípade potreby ho hráč môže navštíviť. Hráčom bude poskytnutá strava počas výjazdov na zápasy.

Okrem tréningového procesu ponúkame aj vzdelávací proces, ktorý zabezpečí Súkromné športové gymnázium. Jazyková škola Language & Partner bude pripravovať hráčov na vstupné testy, potrebné pre prijatie na univerzity v USA a zahraničí. Vďaka športovaniu je veľká pravdepodobnosť získania štipendia na týchto univerzitách. Avšak jazykové znalosti sú základnou podmienkou úspechu.

Regenerácia bude prebiehať aktívnou a pasívnou formou. Aktívna forma – bazén, sauna, whirlpool bude povinná podľa stanoveného programu. Okrem toho je v priamo v aréne k dispozícii fyzioterapeut, masér a doktor. Pasívna forma – upratanie si myšlienok v hlave formou oddychu, relaxu v prírode a voľno časových aktivít. k dispzícii je ubytovanie s plnou penziou (strava 5x denne) bude zabezpečené v hoteli priamo v areáli Hokejovej arény. v prípade potreby bude k dispozícii aj vychovávateľ. Pre rodinne založených hráčov vieme zabezpečiť aj ubytovanie na súkromí, alebo privátne ubytovanie.

 

Strava – 5 chodov (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera) priamo v areáli s výhľadom na hokejovú arénu a malebné mesto Brumov-Bylnice. Pitný režim je samozrejmosťou a nemôže chýbať. v prípade nutnosti budú môcť využiť miestne potraviny. Strava a pitný režim budú sledované, regulované a prispôsobené zdravému životnému štýlu športovcov.

Doprava bude zabezpečená na všetky zápasy, sústredenia a akcie klubu. v prípade potreby bude ponúknutá aj individuálna doprava.

Voľno časové aktivity, oddych, relax patria do procesu. Hokej je tímová hra a spoločné chvíle hráči netrávia len na ľade. Pre nadviazanie priateľských vzťahov sú spoločné aktivity veľmi dôležité, či už formou spoločenských hier, kultúry (kino, divadlo). Hlavu si môžu vyčistiť aj na turistike, pri tenise iných doplnkových športov.

Oprava, pranie, vysušenie, žehlenie a čistenie výstrojov a osobných vecí.

NOVINKY Z HOKEJA

Skupinová časť družstiev v tenise úspešne za nami

Skupinová časť družstiev v tenise úspešne za nami

09.05.2024

Skupinovú časť družstiev by som zhodnotil na výbornú. Konečne sa odzrkadlila naša dlhoročná práca. Je vidieť, že decká tenis náramne baví a hrajú ho pre radosť. Čo nás všetkých nesmierne teší. Víťazstva sú odmenou, ktorú si zaslúžia.

LETNÉ TENISOVÉ TÁBORY 2024

LETNÉ TENISOVÉ TÁBORY 2024

07.05.2024

Nemáte pre deti program na leto? Chcete, aby vaše deti športovali a naučili sa základom tenisu. Tak skúste náš tábor v krásnom prostredí kúpeľného parku v Trenčianskych Tepliciach.

Úspešný víkend pre naše družstvá v tenise.

Úspešný víkend pre naše družstvá v tenise.

29.04.2024

Posledný aprílový víkend sa začala hrať celoslovenská súťaž družstiev v tenise. Náš klub ŠPORTOVÁ AKADÉMIA Trenčianske Teplice reprezentujú deti do 10 rokov a mladší žiaci.

Z NAŠICH AKCIÍ

Dôležité dokumenty